درباره ما

تیم اصلی پارسلو متشکل از دانشجویان فارغ التحصیل همین مرز و بوم است که دغدغه‌ی اصلی آنان صرفا مالی نبوده و تلاش برای تضمین اصالت کالا، بهترین قیمت با توجه به کیفیت و تحویل در سریعترین و کم هزینه ترین زمان ممکن را در اهداف خود برنامه ریزی می کند. حمایت از کالاهای ایرانی و تلاش برای معرفی بهتر این محصولات به بازارهای جهانی نیز در چشم انداز این تیم قرار دارد.

همچنین با پیاده سازی کامل سیستم حذف واسطه و دلالان از حوزه محصولات کشاورزی، موجب بهبود اوضاع معیشتی کشاورزان و تولیدکنندگان داخلی محصولات کشاورزی شده و به رونق بازارهای داخلی در این حوزه کمک شایانی خواهد کرد. پارسلو با هدف دستیابی مشتریان به محصولات کشاورزی درجه یک راه اندازی شده است و می کوشد تا با ارتباط با کشاورزان و تولید کنندگان اصلی این حوزه علاوه بر ارائه محصولات با قیمت مناسب، دغدغه‌ی خود که تضمین کیفیت می باشد را نیز به بهترین حالت به سرانجام برساند.

پارسلو با ایجاد بستری جهت دسترسی به محصولات مرغوب می کوشد تا فرهنگ عمومی استفاده از مواد اولیه غذایی را به سمت محصولات با کیفیت بالاتر سوق دهد که این عامل می تواند تاثیر مهمی در سلامت جسم و روان عمومی جامعه را داشته باشد. علاوه بر این، تغییر عادت های مصرف تنقلات و خوراکی های ناسالم، خصوصا برای کودکان، از دیگر اهداف این مجموعه می باشد.

اطلاعات فروشگاه

با ما تماس بگیرید:
021 3323 47 10
info@parselo.com

تماس با ما