آماده سازی و ارسال سفارش

  • پس از ثبت موفق سفارش و پرداخت هزینه، سفارش شما در نوبت آماده سازی و ارسال قرار می گیرد. سفارش شما اولین روزکاری بعد از ثبت سفارش برای شما ارسال می گردد و ساکنین تهران در همان روز ارسال و سایر شهرستان ها نهایتا 2 الی 3 روز پس از ارسال، سفارش خود را دریافت می کنند. شایان ذکر است سفارشات داخل شهر تهران از طریق پیک اختصاصی پارسلو و سفارشات خارج از شهر تهران توسط پست ارسال می شوند و تاخیر حداکثر 3 روزه سفارشات خارج تهران با توجه به سیستم پست می باشد.
  • پارسلو موظف است در همان روز ارسال سفارشات سایر شهرستان ها، کد رهگیری پست را برای مشتری ارسال نماید و هرگونه تاخیر از سمت پست، مسوولیتی را برای پارسلو بوجود نمی آورد. با این حال در صورت بروز هرگونه مشکل، تیم پارسلو راهنمای شما خواهد بود.
  • هزینه های ارسال شامل هزینه های بسته بندی و پست می شوند. با این حال پارسلو تلاش می کند تا این هزینه را برای مشتریان به حداقل برساند. بنابراین پیشنهاد می کنیم در صورت تمایل، هنگام ثبت سفارش تمامی کالاهای مورد نیاز خود را در یک سبد خرید ثبت نمایید تا از افزایش هزینه ها جلوگیری نمایید. هزینه های ارسال دریافتی از کاربران بخشی از هزینه های ارسال می باشد که مابقی هزینه های ارسال توسط پارسلو پوشش داده می شوند.